poniedziałek, 2 listopada 2015

Trzy magiczne słowa

Co jeśli właśnie budzisz się z głębokiej amnezji? Co zrobić, gdy nie pamiętasz, kim byłeś w przeszłości? A co, jeśli odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytanie "Kim jestem?", trzeba poszukać głęboko wewnątrz siebie samego?
Na to i na wiele innych pytań odnośnie tajemnic istnienia próbują odpowiedzieć goście filmu "Trzy magiczne słowa". Wśród nich znaleźli się najlepsi pisarze czy przywódcy duchowi, jak Neale Donald Walsch, Izmael Tetteh, Dolores Cannon, Gudni Gudnason, Debbie Ford, Gary Renard, Nassim Haramein, dr Zhi Gang Sha i wielu innych.
Film ten ujawnia starożytną mądrość na temat energetycznego połączenia wszystkich ludzi z materią obecną na planecie oraz we wszechświecie. Tradycyjne poglądy naukowe zakładają bowiem, że energia nie posiada inteligencji. Duchowy punkt widzenia zakłada natomiast, że każdy rodzaj energii posiada świadomość. 
Film zabierze Cię w magiczną podróż do świadomości zarówno na poziomie mikro-kosmicznym jak i makro-kosmicznym, łącząc Cię z energią będącą podstawowym budulcem wszystkich rzeczy i pomagając stać się aktywnym współtwórcą i uczestnikiem całego aktu stworzenia. Przygotuj się do przebudzenia do wyższej świadomości.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz